Özel okul öğrencileri aşure dağıttıAYDIN

09.10.2017 - 19:25

Aydın Kocatürk Sağlık Meslek Lisesi, tarafından aşure hayrı düzenlendi. Adnan Menderes Bulvarı Bey Cami yanında gerçekleştirilen aşure hayrında yüzlerce kişiye aşure ikram edildi.

Muharrem ayı dolayısıyla Kocatürk Sağlık Meslek Lisesi yönetimi ve öğretmenlerinin organize ettiği aşure hayrına vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, öğretmenler ve öğrenciler hep birlikte vatandaşlara aşure ikramında bulundular.

Okul yönetimi ve öğrenciler ile birlikte aşure hayrını gerçekleştirdiklerini ifade eden Kocatürk Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Sadettin Yabaş, “Muharrem ayı dolayısıyla aşure hayrı gerçekleştirdik. Değerlerimizi, geleneklerimizi gelecek nesillere öğreteceğimiz en güzel yerlerden biri de okullarımızdır. Sevginin, paylaşmanın göstergesidir aşure. Birlik ve beraberliğin, kardeşliğin en güzel, en canlı örneğini burada öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve Aydınlı vatandaşlar ile birlikte burada yaşıyoruz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklerimiz her zaman devam edeceğiz” dedi.


iha
Bu haber 133 defa okundu.